خرید عمده انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی + قیمت

یکی از بهترین و پر فروش ترین مواد غذایی آماده بازار ایران که طرفداران بسیاری را دارد تن ماهی ۱۸۰ گرمی است که این روزها در کارخانه های مختلفی تهیه و تولید می شود و فروش های بالایی را دارا می باشد.

انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی

خرید عمده انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی + قیمت

تن ماهی های تولیدی در بازار ایران عمدتا با وزن ۱۸۰ گرم هستند که هر کدام در بازار مشتریان مختلف و فروش های مختلف و متفاوتی را دارند. این روزها افراد بسیار زیادی با آغاز سال ۱۴۰۲ به دنبال خرید عمده انواع تن ماهی با کیفیت ها و قیمت های مختلف در بازار هستند تا بتوانند فروش های خوب و عالی را در بازار داشته باشند. انواع تن ماهی با ماهی های مختلفی تهیه می شوند که در ادامه این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد.

مشخصات انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی

خرید عمده انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی + قیمت

عمده تولیدات و برندهای تن ماهی ۱۸۰ گرمی بازار ایران با ماهی های هوور٬گیدر٬زرده و مارلین به همراه ساردین و کیلکا هستند که هر کدام در بازار فروش های مختلفی را دارند و طرفداران خاص خود را دارند. خواص تن ماهی بسیار بالاست و جزو تولیداتی است که برای بدن انسان بسیار مفید است بافت های ماهی بسیار نرم هستند و گوشت ماهی جزو بهترین و لذیذترین گوشت ها است که مشتریان بسیاری را دارا می باشد.

خرید انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی

خرید عمده انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی + قیمت

انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی بازار ایران که در شهرهای مختلف ایران تهیه و تولید می شوند و عمدتا شهرهای جنوبی و شمالی ایران بیشترین تولید تن ماهی را دارند این روزها در بازار مشتریان بسیاری را به سمت خودشان جذب کرده اند و جزو بهترین و با کیفیت ترین غذاهای آماده هستند. برای خرید انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی با ماهی های مختلف هم می توانید به درب کارخانه مراجعه کنید و هم از نمایندگی های فروش ما عمده تولیدات تن ماهی را خریداری کنید.

قیمت انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی + خرید و فروش

خرید عمده انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی + قیمت

انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی در بازار با توجه به نوع ماهی و نوع روغن استفاده شده و همچنین نوع قوطی تن ماهی قیمت های مختلف و متفاوتی را دارا می باشند. در حال حاضر قیمت تن ماهی های بازار ایران بسیار متفاوت هستند و با آغاز سال ۱۴۰۲ نیز همچنان تن ماهی یک افزایش قیمت بالایی را تجربه می کند که این قضیه هم به ضرر تامین کننده و هم به ضرر خریداران می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت روز انواع تن ماهی ۱۸۰ گرمی با ماهی های مختلف می توانید فقط با کارشناس فروش ما در آوین کنسرو ارتباط بگیرید و بهترین تولیدات را با قیمت های مقرون به صرفه خریداری کنید.

پاسخ به دو سوال در مورد تن ماهی ۱۸۰ گرمی

  1. چه عواملی بر روی قیمت تن ماهی تاثیرگذار هستند؟ نوع ماهی و نوع روغن٬نوع قوطی و درب آن و بازار فروش
  2. وزن هر باکس تن ماهی چقدر است؟۵.۵ کیلوگرم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید