خرید کنسرو صدف خوراکی در ایران

همه چیز درباره صدف خوراکی

تقاضا برای خوردن صدف طی دو تا سه دهه گذشته به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. این بی مهرگان خوشمزه ممکن است خیلی شبیه به پوست خارجی شان نباشند اما وقتی که به درستی آماده شوند، بسیار خوشمزه هستند. صدف ها از لحاظ علمی به عنوان Ostreidea شناخته می شوند. نخستین کشت صدف در ژاپن آغاز شد و در حال حاضر یکی از پایدار ترین گزینه های غذاهای دریایی در این کشور و در جهان است.و در کشور ما نیز کنسرو صدف خوراکی طرفداران زیادی دارد و آن هن فقط به خاطر خواص فوق العاده زیاده آن است که امروز در بین صدف ها صدف دوکفه ای فوق العاده پرمصرف است.

خرید کنسرو صدف خوراکی در ایران

انواع کنسرو صدف خوراکی

در صدفهای خوراکی هیچ اسید چرب ترانسی وجود ندارد و دارای میزان زیادی امگا 3 و امگا 6 هستند ، که در درمان بیماریهای قلبی ، عروقی ، سرطان و ورم مفاصل کاربرد دارند. منبع بسیار غنی از ویتامین های ضروری بدن نظیر ویتامین B12 ، B6، B3، B2 ،B1، A، C ،D می باشند. با مصرف صدفهای خوراکی میزان کالری کمی وارد بدن می شود و سرشار از مواد معدنی کلسیم ، فسفر ، منگنز ، آهن و … هستند . در بعضی از افراد حساسیت به صدف وجود دارد که این یک حساسیت مادام العمر است و می بایست از قرار گرفتن در محلی که صدف بخار پز می شود یا صدف را آماده می کنند که انواع صدف های خوراکی عبارت اند از:

  • صدف کلاهکی
  • مادر مروارید
  • صدف آبالون
  • آمونیت

خرید کنسرو صدف خوراکی در ایران

نماینده فروش کنسرو صدف خوراکی

قیمت ها کمی بیش از 2 برابر قیمت تن ماهی است و برای برخی اقشار جامعه هم نه پولی حساب می شود و نه خریدش دردسری دارد.، اگر هم دارد که به کلاسش می ارزد! یکی از فروشنده ها توضیح می دهد که کنسرو چرحنگ، نوع فرآوری شده است و هشت پایش هم تازه چند هفته ای است که تولید شده، لذا توصیه می شود تا تمام نشده، حداقل به اندازه یک عدد بخریم و تست کنیم.با اینحال قفسه های سوپر مارکت های شمال شهر پر است از کنسروهای پر شده از گوشت خرچنگ و صدف و هشت پا. در این فروشگاهها به راحتی می توان کنسرو ماهی مرکب یا کنسرو خرچنگ را پیدا کرد و با کمی وقت گذاشتن و رفتن به هایپر مارکت های بزرگ شهر حتی کنسرو حلزون پخته شده و بچه صدف را نیز خرید و به سر سفره برد.ولی اگر فرصت رفتن ندارید کافیست با ما تماس بگیرید.

خرید کنسرو صدف خوراکی در ایران

خرید کنسرو صدف خوراکی در ایران

اگر پیش از این از خواص صدف بی بهره بوده اید و هرگز آن را مصرف نکرده اید، وقتش رسیده که آن را در رژیم غذایی خود قرار دهید و از مزایای بهداشتی ناشی از مصرف صدف استفاده کنید. خواص صدف درمانی طبیعی است که قطعا ارزش امتحان کردن را دارد فقط کافیست برای خرید و ثبت سفارش خود همین حالا با ما تماس بگیرید و صدف خوراکی یا کنسرو صدف را با قیمت مناسب خریداری کنید.

خرید کنسرو صدف خوراکی در ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید