دفتر فروش انواع تن ماهی استاندارد

تن ماهی و سم زدایی کامل بدن

DAH که بخشی از امگا3 موجود در تن ماهی ها است در بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن نقش موثری دارد.همچنین این نوع ماهی ها سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند سلونیوم، منگنز و روی هستند که رادیکال های آزاد بدن را از بین برده و بدن را در برابر بیماری ها، ایمن می کنند.سلنیوم به همراه امگا-۳ موجود در تن ماهی، سوخت مهمی برای تولید آنتی‌اکسیدان‌های گلوتاتیون پراکسیداز به شمار می‌رود. کارکرد آنتی‌اکسیدان‌ها برای سلامت کبد بسیار مهم است؛ کبد اندام مهمی در بدن است که به سم‌زدایی کمک می‌کند. سلنیوم هم‌چنین در پیشگیری از سرطان و بیماری قلبی نقش دارد.بسیاری از متخصصان تغذیه بر مصرف غذای دریایی و به ویژه ماهی دست‌کم یک بار در طول هفته تاکید اکید دارند و معتقد هستند که این گوشت سفید مملو از چربی های مفید و دیگر خواص لازم برای بدن انسان است.پس حتما در برنامه غذایی خود تن ماهی را بگنجانید تا همیشه سالم باشید.

دفتر فروش انواع تن ماهی استاندارد

تامین انرژی بدن از طریق خوردن تن ماهی

اینجا سوال پیش می آید که آیا تن ماهی انرژی بدن را می تواند تامین کند؟؟آیا این غذا می تواند به عنوان یکی از منابع تامین پروتئین بدن مورد استفاده قرار بگیرد. اصلا سوال اینجاست که مصرف پروتئین برای بدن چه ضرورت هایی دارد؟این ها سوالاتی است که حتی ورزشکاران به دنبال پاسخ آن هستند باید بگوییم پروتئین دومین ماده تشکیل دهنده بدن بعد از آب می باشد. پروتئین مانند کربوهیدرات ها نیست که برای سوخت و ساز بدن مورد استفاده قرار گیرد بلکه برای ساخت و تقویت تمامی اعضای بدن مورد نیاز است. ماده اصلی تشکیل دهنده بیشتر اعضا همچون عضلات، خون، پوست و مو، مغز و… پروتئین است و تقریبا هر عضو حیاتی بدن مقداری پروتئین دارد.اما نوع ماهی انتخابی شما در این امر بسیار حائز اهمیت است به طوری که توصیه می شود از مصرف برخی از گونه های ماهی ها جدا پرهیز کرده و آن ها را از فهرست غذاهای روزمره خود حذف کنید. به طور مثال، باید بدانید که ماهی هایی همانند گربه ماهی، سی بس یا تیلاپیلا ضررشان بیشتر از منفعتشان است.و ماهی هایی مانند هوور و گیدر یا زرده امروز خواص فوق العاده بالایی در تامین انرژی بدن دارند.

دفتر فروش انواع تن ماهی استاندارد

مرجع خرید تن ماهی استاندارد در کشور

همه می دانیم که برای خرید یک تن ماهی استاندارد باید یک سری نکات ریز را توجه کنیم که بعد از خرید تن ماهی پشیمان نشویم.نکاتی مانند تاریخ انقضا،داشتن علامت سیب سلامت،نوع بسته بندی،نوع ماهی استفاده شده در تن ماهی زیرا که آمار و ارقام این ماده غذایی منبع راحت و در دسترسی برای پروتئین به حساب می آید. هر قوطی تن ماهی ۱۸۰ گرمی نزدیک به ۵۰ گرم پروتئین دارد. این موضوع که آیا یک قوطی برای هر فرد کافی است یا خیر بستگی به عواملی همچون وزن و میزان فعالیت های روزانه دارد.برای خرید تن ماهی با کیفیت تنها شرکت آوین کنسرو با انواع تن ماهی با برندهای روز بازار را امتحان کنید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

دفتر فروش انواع تن ماهی استاندارد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید