قیمت تن ماهی با کیفیت و درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید…

بهترین تن ماهی های موجود در بازار

خرید تن ماهی ارزان

قیمت تن ماهی با کیفیت و درجه یک

صنایع غذایی آوین کنسرو امروز تولید کننده برتر انواع برندهای تن ماهی در کشور است که سهم زیادی از پخش تن ماهی به سراسر کشور و صادرات تن ماهی داشته است ولی این روزها قیمت ها خیلی جابجا می شود و دلایلی که نام می بریم می تواند در قیمت تاثیر گذار باشد.در برخی مواقع به دلیل محدودیت در واردات ماهی و بالا رفتن نرخ ارز قیمت تن ماهی افزایش پیدا می‌کند؛ اما زمانی که صید ماهی نزدیک می‌شود این افزایش قیمت قدری سیر نزولی به خود می‌گیرد. از سوی دیگر مشکلاتی که بر سر راه سوخت‌گیری خودروهای حمل بار قرار دارد خود نیز دلیلی برگرانی تن ماهی به شمار می‌رود. هزینه‌های سربار رابطه مستقیم باقیمت تمام‌شده تن ماهی دارد. امر دیگری که بر روی قیمت تمام‌شده تن ماهی تأثیر مستقیم دارد نوع ماهی کنسروی و حجم ماهی که برای هر قوطی استفاده می‌شود است که در این مهم اثر می‌گذارد.

قیمت تن ماهی با کیفیت و درجه یک

بهترین تن ماهی های موجود در بازار

امروز انواع تن ماهی اورگانا و تاپسی که سرشار از ویتامین c، اسیدفولیک، B12، B6، B2، B1 و ویتامین A است و یک منبع گیاهی بسیار کامل است که حاوی پروتئین و کربوهیدرات نیز است. اگر می‌خواهید برای اعضای خانواده و سالمندان یک غذای سالم آماده کنید خوب است که بدانید این محصول سرشار از مواد معدنی و ویتامین‌های مقاوم است. کودکان با مصرف تن ماهی تاپسی زعفرانی می‌توانند تمرکز بالاتری در حین مطالعه به‌مرورزمان کسب کنند. و این امر بسیار اهمیت دارد اگر به دنبال با کیفیت ترین تن ماهی های بازار ایران هستید حتما تن ماهی تاپسی و اورگانا را در انواع طعم ها به خصوص قلیه ماهی و قلیه میگو که خواص فوق العاده زیادی دارد را یکبار تست کنید.

قیمت تن ماهی با کیفیت و درجه یک

گرانترین ماهی تن دنیا یا گران ترین تن ماهی در ایران بسته به پرسه تولید و بهره گیری از ماهی‌های مرغوب عموماً قیمت‌گذاری می‌شود. هرچقدر از روغن‌های طبیعی و ماهی‌های تازه‌ای برای آماده‌سازی تن استفاده شود قطعاً بر روی قیمت محصول نیز تأثیرگذارتر است.و دو برند تاپسی و اورگانا امروز تمام خواص ماهی تازه برای بدن را دارد.

قیمت تن ماهی با کیفیت و درجه یک

خرید تن ماهی ارزان

غذا با تن ماهی یکی از سالم‌ترین و خوشمزه‌ترین وعده‌های غذایی است که شما می‌توانید روی میز غذای خود برای تضمین سلامت اعضای خانواده‌تان تهیه و از آن نهایت استفاده را ببرید. اگر به دنبال تن ماهی برای فروش هستید و می خواهید در بازار کار کنید و به دنبال برندهای ارزان قیمت هستید می توانید برندهایی که نام می بریم را تهیه کنید و با قیمتی عالی به فروش برسانید و اگر تن ماهی برای صادرات می خواهید می توانید روی با کیفیت ترین تن ماهی های ما که در بالا نام برده شد حساب ویژه باز کنید و با خیال راحت خرید کنید.

  • کیوتن
  • میرو تن
  • هیلاج
  • به پذیر
  • صدف چابهار
  • کیمبال
  • ناخدا

قیمت تن ماهی با کیفیت و درجه یک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید