قیمت تن ماهی + خرید و فروش

تن ماهی بازار بسیار خوبی را دارد و عمده تولیدات تن ماهی با قیمت های مختلف در بازار ایران خرید و فروش می شوند و مشتری های بسیاری را دارند.

آنچه در این مقاله می خوانید…

تن ماهی چیست؟

انواع تن ماهی

مشخصات استاندارد تن ماهی

نکات مهم برای خرید تن ماهی

تن ماهی چیست؟

قیمت تن ماهی + خرید و فروش

یک غذای آماده کامل که تمامی ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن را دارا می باشد و دارای طرفداران بسیار زیادی در بازار می باشد. تن ماهی که به عنوان وعده غذایی کامل شناخته می شود این روزها هم مشتری های بسیار زیادی را دارد و هم اینکه طرفداران بسیاری را به سمت خودش جذب کرده است. برای خرید عمده تن ماهی و اطلاع از برندها و طعم های موجود تن ماهی با قیمت های بسیار مناسب می توانید با کارشناس فروش ما ارتباط بگیرید.

انواع تن ماهی

قیمت تن ماهی + خرید و فروش

همه می دانند که تن ماهی می تواند در بازار حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و به عنوان یک غذای آماده کامل شناخته شود. انواع تن ماهی موجود در بازار ایران با ماهی های هوور٬گیدر٬زرده٬مارلین و ساردین هستند که این روزها در بازار با طعم های مختلف دودی٬شویدی٬زیتونی٬فلفلی و رژیمی با دو وزن ۱۲۰ و ۱۸۰ گرم در کارخانه پر می شوند و در بازارهای بزرگ و کوچک به فروش می رسند. انواع تن ماهی های موجود با ماهی های نام برده شده توانسته اند جزو برندهای پر فروش صادراتی بازار باشند که مشتری های خارجی و کشورهای همسایه به شدت به دنبال خرید تن ماهی با این ماهی ها هستند.

مشخصات استاندارد تن ماهی

قیمت تن ماهی + خرید و فروش

همه می دانند که برای خرید عمده تن ماهی باید اطلاعات کافی داشته باشند تا بتوانند یک تن ماهی خوب و استاندارد و درجه یک را خریداری کنند. تن ماهی های موجود در بازار که استانداردهای لازم را دارند از بهترین ماهی های نام برده شده در بالا در تولید آنها استفاده می شود و همچنین از ۱۸٪روغن آفتابگردان و ۱/۵٪نمک در تهیه و تولید تن ماهی استاندارد استفاده می شود و با عمدتا با وزن آبکش بین ۷۲٪تا۸۰٪ پر می شوند و در بازارهای مختلف به فروش می رسند. برای خرید استانداردترین تن ماهی های بازار که این روزها تهیه و تولید می شوند و فروش های بالایی را دارند می توانید با ما تماس بگیرید.

نکات مهم برای خرید تن ماهی

قیمت تن ماهی + خرید و فروش

همیشه در خرید عمده تولیدات تن ماهی به تاریخ تولید و تاریخ انقضا روی قوطی دقت کنید و تمامی اطلاعاتی که روی قوطی تن ماهی درج شده است را مطالعه کنید و سپس اقدام به خرید انواع تن ماهی کنید. در خرید تن ماهی حتما برند مورد نظر را از نظر قیمت و کیفیت مواد اولیه استفاده شده بررسی کنید که یک برند فوق العاده عالی و مرغوب و درجه یک را خریداری کنید. تمامی تولیدات موجود در بازار طبق استانداردهای سازمان غذا و دارو تولید می شوند و با نظارت های دقیق بهداشتی قوطی های پر می شوند و به بازار عرضه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید