واردات تن ماهی با روغن زیتون

آنچه در این مقاله می خوانید…

چه عواملی بر کیفیت انواع تن ماهی تاثیر دارد؟

عرضه تن ماهی با روغن زیتون 

واردات تن ماهی با روغن زیتون

این روزها فروش انواع تن ماهی با برندهای مختلف و همچنین انواع طعم های تن ماهی به خصوص تن ماهی در روغن زیتون فوق العاده بالا رفته است.آیا میدانید قیمت عمده تن ماهی به صورت مستقیم از درب کارخانه چه قدر میباشد و با خرید به قیمت کارخانه چه حاشیه سودی میتوانید داشته باشید؟چگونه میتوان تن ماهی را به صورت مستقیم از کارخانه خریداری کرد و به ازای هر خرید تعدادی باکس اشانتیون دریافت کرد؟صنایع غذایی آوین کنسرو به عنوان تولید کننده و پخش کننده تن ماهی در سراسر کشور با فراهم کردن بستر سفارش اینترنتی کار شما را برای یک خرید مطمعن راحت کرده است با ما همراه باشید تا بهترین تن ماهی در روغن زیتون را به شما معرفی کنیم.

واردات تن ماهی با روغن زیتون

بازار انواع طعم های تن ماهی در روغن گیاهی،تن ماهی فلفلی،تن ماهی شویدی،تن ماهی دودی و تن ماهی زیتونی طعم دار ترین تن ماهی های معروف بازار هستند که با برندهایی همچون تحفه،تاپسی،گلکسی،اورگانا،میرو تن و درج با قیمتی عالی یعنی به قیمت تولید و به صورت مستقیم از درب کارخانه به دست مصرف کننده نهایی می رسد.

واردات تن ماهی با روغن زیتون

چه عواملی بر کیفیت انواع تن ماهی تاثیر دارد؟

اگر سری به بازار ماهی فروشان در شهرهای ساحلی جنوب ایران بزنید شاید متوجه اختلاف قیمت ماهی در بازار شوید.هر مشتری با در نظر گرفتن قیمت کمتر، اقدام به خرید می کند که در هنگام مصرف از کیفیت آن راضی نخواهد بود.برخی عوامل هستند که مصرف کنندگان تن ماهی باید حتما به آن ها توجه کنند.این عوامل در کیفیت و در نهایت در قیمت تن ماهی ها تاثیر گذار هستند.شما به عنوان یک مصرف کننده باید این نکات را بدانید.اما چه دلایلی بر کیفیت و اختلاف قیمت تن ماهی در بازار موثر هستند؟ این عوامل رو به صورت مختصر به نوع ماهی استفاده شده،نوع روغن استفاده شده و نوع قوطی استفاده شده بستگی دارد.و شمال و جنوب کشور این روزها قطب تولیدات با کیفیت ترین تن ماهی ها در ایران است که به صورت عمده و به قیمت درب کارخانه عرضه می شوند.

واردات تن ماهی با روغن زیتون

عرضه تن ماهی با روغن زیتون 

کنسرو تن ماهی در روغن زیتون تحفه از پرفروش‌ها و محبوب‌های بازار ایران است. بافت این تن ماهی نسبتا یک‌دست است. اگر دقت کرده باشید، وقتی درب بعضی از کنسروهای تن را باز می‌کنید با ماهی‌های خردخردشده روبه‌رو می‌شوید و گوشتی لذیذ و یک‌دست مقابل چشم‌هایتان نمایان نمی‌شود. وجود تکه‌های استخوان هم از آن موارد ناخوشایندی است که گاهی دیده می‌شود. یک‌دست‌بودن بافت تن ماهی در تمام کنسروهای  تحفه دیده نمی‌شود. ولی آن‌طور هم نیست که پُر از ذرات استخوان و سیاهی باشد و بافتی غیرمنسجم و نرم زیر دندان بیاورد.و این یکی از محصولات زیتونی پر طرفدار ما است برند اورگانا هم با ماهی فیله و یک دست سفید با روغن زیتون با ماهی تازه بوشهری طعمی متفاوت را برای شما رقم می زند.

واردات تن ماهی با روغن زیتون

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما
تماس بگیرید